Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Онлайн-семінар «Сучасні підходи та заходи з ефективного споживання ресурсів на підприємствах галузі виробництва будівельних матеріалів»

17.10.23 Webinar mini24 жовтня 2017 року в шести країнах Східного партнерства (Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдові та Україні) відбувся онлайн-семінар «Сучасні підходи та заходи з ефективного споживання ресурсів на підприємствах галузі виробництва будівельних матеріалів». Його було організовано в рамках демонстраційного проекту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» (РЕЧВ) програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN). Експерт ЮНІДО Дік ван Бірс (Німеччина) презентував довідник з РЕЧВ для галузі будівельних матеріалів у Мінську, а білоруським Центром ресурсоефективного та більш чистого виробництва було забезпечено інтернет-трансляцію цієї події.
В Україні онлайн-семінар можна було переглянути індивідуально за попередньою реєстрацією, а також на організованому груповому перегляді в конференц-залі Інституту інноваційної освіти КНУБА (Київ, вул. Освіти, 4). Проведенню заходу сприяли Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів і Центр ресурсоефективного та чистого виробництва. Учасниками заходу стали представники підприємств галузі виробництва будівельних матеріалів, експерти консалтингових компаній, викладацький склад вищих навчальних закладів. Було отримано близько 30 заявок на посилання для індивідуального перегляду, що дозволило зацікавленим спеціалістам з різних куточків України ознайомитися з підходами РЕЧВ у галузі. В груповому перегляді прийняло участь близько 20 людей, які мали змогу додатково обговорити найбільш цікаві теми.

Детальніше...

Принципи та досвід впровадження РЕЧВ на SEF-2017

17.10.11-29-го Міжнародний форум та виставка сталої енергетики Східної Європи (SEF-2017 Kyiv) відбулися 9-11 жовтня у Києві. SEF-2017 Kyiv – це велика платформа з енергоефективності, відновлюваної енергетики та нових енергетичних технологій. Вона збирає учасників не тільки з України, але й з сусідніх країн Східної Європи та країн СНД. Протягом трьох днів в рамках SEF-2017 були представлені та обговорені останні зміни та ініціативи в законодавстві та державній політиці України та сусідніх країн, пропозиції з енергозбереження для підприємств та промисловості, комунальних та інфраструктурних об'єктів та приватних господарств.

Форум та виставка SEF – це зустріч зацікавлених сторін для обговорення енергоефективності та поновлюваних джерел енергії, вивчення успішної політики та натхнення інновацій для досягнення нових цілей у сфері енергетики та клімату. Учасниками галузевої події стали 440 делегатів форуму, 58 експонентів та 2,5 тис. відвідувачів виставки з 32 країн.

У рамках форуму було проведено низку семінарів для малих підприємств та домогосподарств. Так, у рамках SEF-2017 KYIV 11 жовтня відбувся семінар «Ресурсоефективне та чисте виробництво – принципи та досвід впровадження», де були представлені результати демонстраційного проекту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» як компоненту регіональної програми EaPGREEN, що фінансується ЄС. Семінар зібрав близько 40 учасників, серед них виробники енергоефективного обладнання (розробники, виробники, монтажники та дистриб'ютори), консалтингові компанії, енергопостачальні компанії, фінансові установи, регулятивні органи, інвестори, громадські організації, представники влади та ЗМІ.

Детальніше...

Cемінар "Підвищення ресурсоефективності малих та середніх підприємств Полтавщини"

17.10.05-Seminar-Poltava-15 жовтня 2017 року у м. Полтава відбувся семінар «Підвищення ресурсоефективності малих та середніх підприємств Полтавщини». Захід проведено в рамках демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN) за підтримки Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА та Полтавського університету економіки і торгівлі. Метою заходу було розглянути переваги від впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва, обговорити можливість використання Клубів РЕЧВ як інструменту підвищення ресурсоефективності підприємств, виявити та залучити потенційних учасників та підтримати створення Клубу РЕЧВ у Полтавській області

У заході взяли участь представники підприємств, неурядових організацій, органів державної влади та експертного середовища, які цікавляться можливостями удосконалення виробництва в напрямку ефективного використання ресурсів (енергії, матеріалів і води).

Детальніше...

Вебінари по РЕЧВ в переробці молока та поводженні з хімічними речовинами

17.07.04-Photo-1У 2016 році в рамках демонстраційного проекту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN) були підготовлені і опубліковані довідники з РЕЧВ на національних мовах шести країн-учасниць для спеціалістів, що працюють в молочній і хімічній промисловості. Щоб популяризувати ці довідники, було запропоновано організувати два онлайн-семінари для спеціалістів у країнах Східного партнерства ЄС.

4-го липня 2017 року були проведені два онлайн-семінари «Сучасні технології та процеси переробки молока на європейських молокопереробних підприємствах, спрямовані на ефективне використання ресурсів» і «Європейські підходи та заходи з ефективного і відповідального управління хімічними речовинами». Вебінари були організовані Білоруським центром ресурсоефективного і чистого виробництва в Мінську. Лектором виступив експерт ЮНІДО Йоханнес Фреснер (Австрія).

Детальніше...

Круглий стіл «Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств»

17.06.26-Photo-126 червня 2017 року у м. Полтава відбувся круглий стіл «Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств». Захід проведено в рамках демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN) за підтримки Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА.

Метою заходу було розглянути переваги від впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва, проаналізувати можливості та бар’єри для малих і середніх підприємств при впровадженні ресурсоефективних заходів, обговорити способи інтенсифікації впровадження підприємствами таких заходів.

У заході взяли участь близько 40 представників підприємств, неурядових організацій, органів державної влади та експертного середовища, які цікавляться можливостями залучення інвестицій для модернізації виробництва в напрямку ефективного використання ресурсів (енергії, матеріалів і води).

Детальніше...

Круглий стіл «Від ресурсоефективного та чистого виробництва - в напрямку економіки замкненого циклу в Україні»

17.06.22-Photo-122 червня 2017 року в м. Києві в рамках демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» міжнародної програми «Екологізація економік в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN) відбувся круглий стіл на тему «Від ресурсоефективного та чистого виробництва - в напрямку економіки замкненого циклу в Україні».

Мета заходу полягала у обговоренні підходів ресурсоефективного та чистого виробництва, досвіду його впровадження в Україні, принципів економіки замкненого циклу, пріоритетів державної політики в напрямку виконання Цілей сталого розвитку та екологізації промислового виробництва.

Серед учасників круглого столу були присутні представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, ЮНІДО, міжнародних організацій та проектів, громадський спілок та організацій, бізнес-асоціацій, освіти і науки тощо.

Детальніше...

«Ресурсоефективне та чисте виробництво» - навчальний курс для ВНЗ в Україні

17.05.18 Seminar-1Важливим кроком на шляху до сталого розвитку є формування у майбутнього покоління сучасного мислення в напрямку ефективного ресурсоспоживання та озброєння новітніми світовими підходами для прийняття необхідних рішень щодо розвитку промислових підприємств.

18 травня 2017 року в Оргуському інформаційно-просвітницькому центрі при Міністерстві екології та природних ресурсів України відбувся семінар «Ресурсоефективне та чисте виробництво - навчальний курс для вищих навчальних закладів України», організований у рамках демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» (РЕЧВ) програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу»(EaP GREEN), що фінансується ЄС.

Захід зібрав близько 30-ти осіб, серед яких були представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, представники вищих навчальних закладів, зокрема Національного технічного університету України «КПІ ім.І Сікорського», Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, Інституту економіки промисловості НАН України, Київського національного університету будівництва і архітектури, Національного університету Києво-Могилянської академії, Спілки підприємців малих, середніх та приватизованих підприємств України тощо.

Детальніше...

Довідник з РЕЧВ для галузі будівельних матеріалів представлено на Будівельному Конгресі України

17.03.03 -13 березня 2017 р. на конференції «Бетон, залізобетон-2017», організованій Всеукраїнською спілкою виробників будматеріалів у рамках Будівельного Конгресу України, директор Центру РЕЧВ Ігор Шилович представив напрацювання Центру у сфері ефективності енерго-, матеріало і водоспоживання для галузі будівельних матеріалів. Крім практичних прикладів впровадження заходів на підприємствах галузі, було представлено «Довідник з ресурсоефективного та чистого виробництва для галузі будівельних матеріалів». Цей довідник підготовлений в рамках демонстраційного компонента програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу» (EaP GREEN), яка фінансується Європейським Союзом.

Детальніше...

Конференція «Впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні»

16.12.14 Conference14 грудня 2016 року в Прем’єр Готелі «Русь» відбулася національна конференція «Впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні». Захід було організовано в рамках проекту ЮНІДО «Сприяння впровадженню та адаптації РЕЧВ шляхом створення та роботи Центра більш чистого виробництва в Україні» та демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ)» програми «Екологізація економік в країнах Східного партнерства Європейського Союзу» (EaP GREEN), яка фінансується ЄС.

Серед більше 100 учасників були представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Міністерства екології та природних ресурсів, Швейцарського бюро співробітництва, Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО), Центра ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні, обласних державних адміністрацій, районних адміністрацій міста Києва, бізнес-асоціацій, громадських організацій, міжнародних екологічних проектів та програм, а також представники більш, ніж 30 підприємств із різних регіонів України.

Детальніше...

Популяризація РЕЧВ на XV Міжнародному промисловому форумі

ÑмÐÐемÐXV Міжнародний промисловий форум відбувся у м. Києві 22-25 листопада 2016 року. На ньому було розповсюджено інформаційні матеріали з ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ), розроблені в рамках демонстраційного компоненту програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN).

Детальніше...

Поширення посібника для успішного бізнесу на Львівській конференції

2 2 edited And25 листопада 2016 року у м. Львові була проведена конференція «ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСОЕФЕКТИВНОСТІ У ЛЬВІВСЬКОМУ РЕГІОНІ: ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ПРОЕКТУ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ НАЦІЙ З ПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ (ЮНІДО)» за підтримки Центру ресурсоефективного та чистого виробництва (Центру РЕЧВ) та Львівської Торгово-промислової палати.

Детальніше...


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи