Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Хімічний лізинг

Що таке Хімічний Лізинг?

Хімічний Лізинг - новий стратегічний підхід ЮНІДО до скорочення споживання хімічних речовин і зменшенню негативного впливу на навколишнє середовище. Інноваційний характер Хімічного Лізингу полягає в тому, що постачальник і користувач встановлюють партнерські відносини, при яких хімікати використовуються ефективніше, але не чинять негативного впливу на навколишнє середовище. Центр РЕЧВ пропонує ряд послуг з Хімічному Лізингу. Центр надає консультативну та практичну допомогу у впровадженні інноваційних проектів і бізнес моделей. Якщо вас зацікавила ця програма, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Хімічний Лізинг - новий підхід до сталого управління хімічними речовинам

Традиційно постачальники продають великі обсяги хімікатів кінцевим споживачам і, таким чином, їх інтерес полягає в продажу якомога більшої кількості речовин. Де-фактo це створює проблему - «стимулювання» неефективного використання хімічних речовин. Ефективним рішенням є Хімічний Лізинг (ХЛ), так як споживачі оплачують лише послуги, пов'язані з використанням хімічної речовини (наприклад, обсяг очищеної води, кількість забарвлених виробів, метри очищених труб та ін.), А не кількість спожитого хімічної речовини. Завдяки дікаплінгу / відділенню вартості спожитих хімічних речовин ХЛ сприяє впровадженню більш ефективного хімічного менеджменту. В результаті користь отримують всі учасники процесу: постачальники хімічних речовин, підприємства-споживачі і довкілля.

x1

Хімічний Лізинг приносить вигоду як постачальникам, так і споживачам за рахунок:

  • Застосування інноваційних бізнес підходів: зменшення обсягів продажів хімічної продукції приносить фінансову користь обом партнерам
  • Оптимізації виробничого процесу / зменшення тиску на довкілля
  • Стимулювання скорочення кількості відходів та утилізації відходів
  • Встановлення довгострокових ділових відносин розвитку партнерств
  • Підвищення конкурентоспроможності обох партнерів / безперервного навчання персоналу
  • Передачі новітніх технологій / обміну ноу-хау

Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи