Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Проект по РЕЧВ

Підхід Організації Об'єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) до ресурсоефективного і чистого виробництва (РЕЧВ) являє собою превентивну, інтегральну стратегію, яка застосовується до всього виробничого циклу з метою:

  • підвищення ефективності використання сировини, енергії та води;
  • зниження негативного впливу на навколишнє середовище за рахунок зменшення кількості вироблених відходів і викідів в місцях їх скупчення;
  • зменшення шкідливого впливу продукції на навколишнє середовище протягом її життєвого циклу.

RECP 1 ua

Таку послідовність етапів в тій чи іншій мірі реалізує кожне підприємство. Програма РЕЧВ пропонує системний підхід і свідомий підхід до їх виконання, дає чіткі роз'яснення: яким чином виконувати кожен крок, як робити аналіз отриманих результатів. Для цього в рамках програми фахівці підприємства навчаються методиці ЮНІДО щодо зниження споживання ресурсів.

Також завданням Програми є зміна ментальності співробітників підприємства з перенесенням акцентів на більш раціональне використання ресурсів.

Одним із найбільш важливих моментів при впровадження більш чистого виробництва є проведення детального аналізу виробничих процесів. Підхід до аналізу, пропонований ЮНІДО, широко використовується на іноземних підприємствах, але є новим для підприємств України. У той же час цей підхід дозволяє оцінити раціональність використання матеріальних і енергетичних ресурсів на підприємстві, а також вартість нераціональних втрат виробництва. Це досягається шляхом складання детальних балансів матеріальних і енергетичних потоків технологічних процесів.

Іншою відмінною особливістю аналізу, пропонованого ЮНІДО, є його комплексний підхід до всього підприємству в цілому.

Після проведення такого аналізу прийняття будь-якого технічного рішення на підприємстві стає більш професійним і обґрунтованим, засновується на чітких кількісних розрахунках і перспективних планах.


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи