Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Вебінари по РЕЧВ в переробці молока та поводженні з хімічними речовинами

17.07.04-Photo-1У 2016 році в рамках демонстраційного проекту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN) були підготовлені і опубліковані довідники з РЕЧВ на національних мовах шести країн-учасниць для спеціалістів, що працюють в молочній і хімічній промисловості. Щоб популяризувати ці довідники, було запропоновано організувати два онлайн-семінари для спеціалістів у країнах Східного партнерства ЄС.

4-го липня 2017 року були проведені два онлайн-семінари «Сучасні технології та процеси переробки молока на європейських молокопереробних підприємствах, спрямовані на ефективне використання ресурсів» і «Європейські підходи та заходи з ефективного і відповідального управління хімічними речовинами». Вебінари були організовані Білоруським центром ресурсоефективного і чистого виробництва в Мінську. Лектором виступив експерт ЮНІДО Йоханнес Фреснер (Австрія).

В Україні вебінари були доступні російською мови в аудиторії (в Центрі ресурсоефективного та чистого виробництва), а також за розповсюдженими посиланнями для індивідуального підключення зареєстрованих учасників, яких було близько 25 на кожному семінарі. Аудиторія була представлена експертами з РЕЧВ і іншими фахівцями з консалтингових організацій, представниками підприємств зазначених галузей (інженерів, менеджерів з питань навколишнього середовища тощо).

17.07.04-Photo-2

Кожен вебінар мав таку схожу структуру: постановка проблеми, демонстрація РЕЧВ-підходу і приклади технічних варіантів поліпшення ситуації на підприємстві. Учасники вебінарів у класі використовували онлайн-чат для питань лектору. Наприклад, великий інтерес викликали приклади найбільш ефективних підприємств з переробки молока. Деякі теми обговорювалися в аудиторії. Учасники продемонстрували зацікавленість у довіднику з кращих використовуваних технологій. Крім того, багато учасників підкреслили важливість аналогічного семінару для інших областей, наприклад, для м'ясопереробної промисловості.


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи