Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Конференція «Впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні»

16.12.14 Conference14 грудня 2016 року в Прем’єр Готелі «Русь» відбулася національна конференція «Впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні». Захід було організовано в рамках проекту ЮНІДО «Сприяння впровадженню та адаптації РЕЧВ шляхом створення та роботи Центра більш чистого виробництва в Україні» та демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ)» програми «Екологізація економік в країнах Східного партнерства Європейського Союзу» (EaP GREEN), яка фінансується ЄС.

Серед більше 100 учасників були представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Міністерства екології та природних ресурсів, Швейцарського бюро співробітництва, Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО), Центра ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні, обласних державних адміністрацій, районних адміністрацій міста Києва, бізнес-асоціацій, громадських організацій, міжнародних екологічних проектів та програм, а також представники більш, ніж 30 підприємств із різних регіонів України.

На конференції обговорювалися питання «зеленої економіки» та способи вирішення проблем, з якими стикаються підприємства на шляху до екологізації. Також були представлені результати впровадження РЕЧВ на підприємствах України.Представники компаній ділилися досвідом та враженнями від виконаної роботи.

16.12.14 AwardingОкрема частина конференції була присвячена огляду програми ЕaP GREEN та її демонстраційного компоненту РЕЧВ. Про програму EaP GREEN як регіональну ініціативу демонстрації ресурсоефективного і чистого виробництва в країнах Східної Європи розповіла міжнародний координатор Тетяна Чернявська (ЮНІДО). Результати проекту РЕЧВ в рамках програми ЕaP GREEN в Україні підсумувала національний координатор проекту Марія Цибка. Експерт з інформаційного поширення РЕЧВ Катерина Романова представила аудиторії посібник для кращого бізнесу «Підходи та практики ресурсоефективного виробництва». Також в рамках конференції було представлено й інші публікації по РЕЧВ, зокрема «Довідник з ресурсоефективності для галузі будівельних матеріалів».

Особливою подією під час конференції стало нагородження сертифікатами ЮНІДО експертів і демонстраційних компаній з галузі виробництва будівельних матеріалів за участь у проекті РЕЧВ програми EaP GREEN. До таких компаній, зокрема, відносяться «Комбінат будіндустрії», «Завод залізобетонних конструкцій №1», «Ягуар», «Механічний завод «Сонет», «Рахнянський цегельний завод».

16.12.14 Round tableВ рамках заходу було проведено круглий стіл «Клуби РЕЧВ як ефективний інструмент для демонстрації переваг РЕЧВ і розвитку промислових підприємств», під час якого велася активна дискусія за результатами пілотного етапу створення і роботи клубів в Чернігівському та Харківському регіонах, а також обговорювалися перспективи підтримки розвитку та поширення Клубів РЕЧВ з боку підприємств та державних органів. Було презентовано адаптований для України «Посібник фасилітатора Клубів ресурсоефективного і чистого виробництва». Він розроблявся для полегшення тиражування Клубів РЕЧВ у різних регіонах України.

 


Програма заходу українською

Програма заходу англійською


EaP-partners-logo-f-7-2017a

Демонстраційний компонент "Ресурсоефективне та чисте виробництво" програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу», яка фінансується Європейським Союзом.


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи