Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Проект в Україні

В Україні Демонстраційний проект ЮНІДО з РЕЧВ зосереджений на галузі виробництва будівельних матеріалів, оскільки вона має значний потенціал для розвитку. Крім того, будівельні матеріали загалом є основою для «зеленого» будівництва та сталого розвитку міської інфраструктури.

Мета та діяльність проекту

Щоб використати потенціал економічних, екологічних та соціальних переваг від впровадження РЕЧВ, поширити його у країнах Східного партнерства та підвищити загальний рівень обізнаності, здійснюються такі види діяльності:

  • навчання команди національних експертів з методики та практики РЕЧВ, а також розробка механізму надання їхніх послуг підприємствам та організаціям;
  • підтримка підприємств і організацій цільових галузей промисловості у впровадженні методики РЕЧВ для отримання екологічних та економічних переваг;
  • сприяння впровадженню та поширенню ключових доступних технологій/обладнання для цільових галузей промисловості.

 

Посібник для кращого бізнесу

Praymer 2016Друге видання «Посібник для кращого бізнесу» включає в себе огляд основних переваг РЕЧВ для підвищення конкурентоспроможності бізнесу, шляхи та підходи щодо впровадження РЕЧВ на виробництві. Цей посібник враховує думки представників підприємств і експертних організацій, висловлені протягом 6 тематичних форумів.

Завантажити посібник «Принципи та практики ресурсоефективного виробництва»

 

 

 

 

 

 

 

Демонстраційні компанії

Bc2016

На першому етапі проекту в Україні (2014) 5 підприємств прийняло участь у ньому у якості демонстраційних. На другому етапі до них приєдналося ще 8 підприємств.

Підприємства, що впровадили РЕЧВ, збільшили ефективність використання матеріалів та енергії; підвищили свою продуктивність та, як наслідок, конкурентоспроможність; знизили обсяги утворених викидів та відходів.

Успішні практики українських підприємств, які брали участь у проекті та застосовували методику ЮНІДО «Ресурсоефективне та чисте виробництво», демонструючи ефективність даного підходу та його економічні переваги, представлено в збірниках:

Завантажити збірник за 2014 р. (українською)

Завантажити збірник за 2014 р. (англійською)

Завантажити збірник за 2015-2016 рр. (українською)

Завантажити збірник за 2015-2016 рр. (англійською)

 

Посібник для успішного бізнесу

PrimerУ рамках програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу» (EaP GREEN) та демонстраційного компоненту РЕЧВ, який виконується ЮНІДО, розроблено та презентовано посібник «Підходи та практики ресурсоефективного виробництва. Посібник для успішного бізнесу».

Метою видання є ознайомлення промислових підприємств України з підходами та практиками впровадження Ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ). В посібнику наведена адаптована термінологія, яка пояснює цілі, проблематику, етапи впровадження та переваги РЕЧВ, приклади успішних практик на вітчизняних підприємствах та поширені рішення основних проблем, пов’язаних з ресурсоефективністю.

Завантажити посібник «Підходи та практики ресурсоефективного виробництва. Посібник для успішного бізнесу» Ви можете за посиланням нижче:

Завантажити посібник українською мовою

Завантажити посібник англійською мовою (перша редакція)

 

 


Завантажити буклет про проект українською мовою (2016)

Завантажити буклет про проект англійською мовою (2014)

Завантажити буклет про проект українською мовою (2014)


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи