Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Принципи та досвід впровадження РЕЧВ на SEF-2017

17.10.11-29-го Міжнародний форум та виставка сталої енергетики Східної Європи (SEF-2017 Kyiv) відбулися 9-11 жовтня у Києві. SEF-2017 Kyiv – це велика платформа з енергоефективності, відновлюваної енергетики та нових енергетичних технологій. Вона збирає учасників не тільки з України, але й з сусідніх країн Східної Європи та країн СНД. Протягом трьох днів в рамках SEF-2017 були представлені та обговорені останні зміни та ініціативи в законодавстві та державній політиці України та сусідніх країн, пропозиції з енергозбереження для підприємств та промисловості, комунальних та інфраструктурних об'єктів та приватних господарств.

Форум та виставка SEF – це зустріч зацікавлених сторін для обговорення енергоефективності та поновлюваних джерел енергії, вивчення успішної політики та натхнення інновацій для досягнення нових цілей у сфері енергетики та клімату. Учасниками галузевої події стали 440 делегатів форуму, 58 експонентів та 2,5 тис. відвідувачів виставки з 32 країн.

У рамках форуму було проведено низку семінарів для малих підприємств та домогосподарств. Так, у рамках SEF-2017 KYIV 11 жовтня відбувся семінар «Ресурсоефективне та чисте виробництво – принципи та досвід впровадження», де були представлені результати демонстраційного проекту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» як компоненту регіональної програми EaPGREEN, що фінансується ЄС. Семінар зібрав близько 40 учасників, серед них виробники енергоефективного обладнання (розробники, виробники, монтажники та дистриб'ютори), консалтингові компанії, енергопостачальні компанії, фінансові установи, регулятивні органи, інвестори, громадські організації, представники влади та ЗМІ.

Марія Цибка, національний координатор демонстраційного РЕЧВ-проекту, ознайомила слухачів із програмою EaP GREEN, в рамках якої виконується демонстраційний проект, РЕЧВ, основними його принципами, етапами впровадження та основами економіки замкнутого циклу.

17.10.11-3

Андрій Ворфоломеєв, заступник національного координатора демонстраційного проекту РЕЧВ в Україні, розповів про результати впровадження РЕЧВ на підприємствах і детально зупинився на прикладах застосування РЕЧВ-підходів українськими підприємствами.

17.10.11-4

17.10.11-5Після презентаційної частини був відведений час на запитання, де учасники семінару мали змогу поцікавитись можливостями застосування РЕЧВ на їх підприємствах, формами взаємодії, подальшою підтримкою та розвитком проекту.

Зважаючи на напрям виставки, демонстраційний РЕЧВ-проект представив власний стенд, де відвідувачі могли ознайомитися з напрацюваннями проекту за 3 роки роботи. Так експерт з інформаційного поширення РЕЧВ в Україні Катерина Романова знайомила учасників виставки з друкованими виданнями, такими як посібник для кращого бізнесу «Принципи та практики РЕЧВ» чи довідники з РЕЧВ для різних галузей.

Також демонстраційним проектом було розповсюджено квитки серед підприємств, експертів і викладачів, щоб вони мали змогу відвідати виставку і семінари та ознайомитися з новітніми напрацюваннями в енергоефективності.

17.10.11-6


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи