Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Онлайн-семінар «Сучасні підходи та заходи з ефективного споживання ресурсів на підприємствах галузі виробництва будівельних матеріалів»

17.10.23 Webinar mini24 жовтня 2017 року в шести країнах Східного партнерства (Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдові та Україні) відбувся онлайн-семінар «Сучасні підходи та заходи з ефективного споживання ресурсів на підприємствах галузі виробництва будівельних матеріалів». Його було організовано в рамках демонстраційного проекту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» (РЕЧВ) програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства ЄС» (EaP GREEN). Експерт ЮНІДО Дік ван Бірс (Німеччина) презентував довідник з РЕЧВ для галузі будівельних матеріалів у Мінську, а білоруським Центром ресурсоефективного та більш чистого виробництва було забезпечено інтернет-трансляцію цієї події.
В Україні онлайн-семінар можна було переглянути індивідуально за попередньою реєстрацією, а також на організованому груповому перегляді в конференц-залі Інституту інноваційної освіти КНУБА (Київ, вул. Освіти, 4). Проведенню заходу сприяли Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів і Центр ресурсоефективного та чистого виробництва. Учасниками заходу стали представники підприємств галузі виробництва будівельних матеріалів, експерти консалтингових компаній, викладацький склад вищих навчальних закладів. Було отримано близько 30 заявок на посилання для індивідуального перегляду, що дозволило зацікавленим спеціалістам з різних куточків України ознайомитися з підходами РЕЧВ у галузі. В груповому перегляді прийняло участь близько 20 людей, які мали змогу додатково обговорити найбільш цікаві теми.

В Україні семінар розпочався зі вступного слова заступника національного координатора проекту Андрія Ворфоломеєва, який привітав присутніх і розказав про вибір галузі виробництва будівельних матеріалів як основної для проекту, оскільки вона має значний потенціал до розвитку, а також є основою для «зеленого» будівництва та сталого розвитку міської інфраструктури. Він підкреслив важливість постійної допомоги з боку Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів для виконанні проекту в Україні та демонстрації переваг РЕЧВ. Президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів Іван Салій розказав про сучасний стан галузі в Україні, окреслив основні бар’єри для її розвитку та шляхи їх подолання.
Далі Дік ван Бірс ознайомив учасників із принципами РЕЧВ і доступними ресуросефективними рішеннями як загалом в галузі, так і в окремих секторах, а саме при виробництві матеріалів для дорожніх покриттів, цегли, тротуарної плитки. Також він надав практичні рекомендації щодо розробки та впровадження заходів на підприємствах галузі виробництва будівельних матеріалів. В спеціальній секції учасники семінару мали змогу в реальному часі задати питання лектору.
Зваживши на запит з боку аудиторії, після завершення трансляції Андрій Ворфоломеєв додатково зробив презентацію щодо результатів впровадження РЕЧВ-проекту в Україні, а також 8 підходів РЕЧВ із прикладами заходів (опцій), впроваджених українськими підприємствами-учасниками проекту.

17.10.23 Comment on project results mini17.10.23 Comment from enterprise mini

 

 

 

 

 

 

 

 

Варто відмітити жваве обговорення цих опцій учасниками заходу. Наприклад, представник одного з таких підприємств Олександр Канарчук більш детально зупинився на перевагах і особливостях впровадження ресурсоефективних заходів на його підприємстві. Саме схвальний відгук від підприємства про дієвість РЕЧВ-підходу, можливо, є найкращим засобом його популяризації та стимулом для впровадження іншими компаніями.
Наостанок учасникам, крім Довідника з РЕЧВ для галузі будівельних матеріалів, було презентовано оновлений посібник для кращого бізнесу «Принципи та практики РЕЧВ».

Програма заходу


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи