Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Коли розруха не в головах. Що заважає Україні стати багатою країною

Слайд1Експерти Організації Об'єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) розповіли Фокусу про те, як Україна може використовувати фабрики і заводи, побудовані при Союзі, які галузі економіки могла б розвивати країна і про те, чому не потрібно відмахуватися від азіатського досвіду

У березні Україну відвідали Петра Швагер - менеджер ЮНІДО і Хайнц Лоенбергер - головний технічний консультант проекту ЮНІДО "Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоеффектівного і більш чистого виробництва в Україні". Візит присвячено до щорічного засідання керівного комітету проекту. Засідання проходило в стінах КПІ ім. Ігоря Сікорського.

І в цей раз членам комітету вдалося нарешті здійснити давнє бажання: посидіти в капсулі космічного апарату серії "Восход", виставленого в Державному політехнічному музеї. Експозиція музею представляє собою досить точну метафору України в мінливих глобальних обставинах: велике минуле, яке створило потужний науково-технологічний фундамент, і неясне, з невизначеними перспективами розвитку майбутнє. Фокус поговорив з Петрою Швагер і Хайнцем Лоенбергер про те, що можна було б побудувати на такому фундаменті.

Ви відвідали багато українських підприємств і компаній. Скажіть, яке враження залишилося після цих візитів?

Хайнц Лоенбергер: В Україні існує два види підприємств. До першого належать нові підприємства, вони досить конкурентноздатні і нічим не відрізняються від аналогічних в інших країнах світу. Інший вид - це старі величезні заводи або фабрики, продукція яких абсолютно не затребувана на ринку. Вони виробляють продукцію в невеликих обсягах, а більша частина виробничих потужностей практично не задіяна. І на сьогоднішній день це проблема для країни.

Читати далі (рос.): https://focus.ua/country/371285/


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи