Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

У своєму вітальному слові заступник голови Швейцарського бюро співробітництва Ніколя Гігас зазначив, що Проектом було досягнуто дуже вагомих результатів. «І ми очікуємо успішного продовження співпраці. Робота Центру РЕЧВ є дуже важливою в першу чергу для України. Оскільки ціль української промисловості – споживати менше енергії і водночас бути більш конкурентоспроможною. Але також ця робота має значення для всього світу, оскільки зараз ми стикаємось із величезними викликами, такими, як глобальне потепління», - додав Ніколя Гігас. До учасників конференції з привітанням звернувся директор департаменту УСПП Сергій Худобін. Він підкреслив, що «керівництво Українського союзу промисловців і підприємців готово до всебічної підтримки діяльності Центру у шести областях України, де він зараз працює, і в інших регіонах, де, як ми сподіваємось, він незабаром розпочне роботу». 

«Я би хотів подякувати Центру РЕЧВ, який є одним з найактивніших членів Зеленої платформи. Ми дуже плідно співпрацюємо з Центром задля виконання загальної мети. Ми проводимо дуже багато спільних заходів і ми дуже раді такому співробітництву, бо воно продуктивне», - зазначив регіональний координатор Програми сприяння зеленій модернізації української економіки GIZ Україна Віктор Борисюк.

Також у конференції взяли участь представники підприємств міста та області, профільних департаментів районних адміністрацій м. Києва, державних установ та громадських організацій, для яких є актуальними питання енергозбереження, ресурсоефективності та захисту довкілля.

2017-12-14 RECP-12

На конференції були представлені реалізовані цього року в Київському регіоні проекти з впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва, зокрема:

  • конструювання плавильної печі з використанням сучасних теплоізоляційних матеріалів, її виготовлення та запуск в експлуатацію на ливарному виробництві;
  • енергоаудит плавильного обладнання з подальшою розробкою та впровадженням рекомендацій щодо його модернізації;
  • енергоаудит адміністративної будівлі з розробкою опцій з термомодернізації.

Очікуваний ефект економії від впровадження запропонованих рішень становить:

  • Зменшення обсягів споживання електроенергії – на 2306,30 МВт*год/рік;
  • Зниження витрат теплоти – на 14 722,23 МВт*год/рік;
  • Економія сировини – 4132,50 т/р;
  • Скорочення витрат води - 1283 352,00 м³/рік;
  • Скорочення викидів СО2 – 3668,80 т/р. 

Конференцію було завершено церемонією нагородження компанії «Дісла» та Вишневського ливарно-ковальского заводу за кращі досягнення в імплементації підходів ресурсоефективного та більш чистого виробництва у Києві та області.IMG 1480

IMG 1252IMG 1319


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи