Перспективи та переваги імплементації курсу з РЕЧВ у навчальні програми українських вишів

IMG 873527 червня на базі НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» відбувся інформаційний семінар для викладачів вищих навчальних закладів на тему «Імплементація курсу з ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ) у навчальні програми ВНЗ: переваги та можливості». Семінар організовано в рамках міжнародного проекту Організації об’єднаних націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні». На семінарі було представлено методичні засади концепції ресурсоефективного та більш чистого виробництва, приклади впроваджених проектів РЕЧВ на промислових підприємствах. Учасники мали змогу обговорити досвід викладання курсу з РЕЧВ та суміжних дисциплін у рамках різних навчальних програм.

IMG 8814Участь у семінарі взяли представники 7 вищих навчальних закладів, серед них: Білоцерківський національний аграрний університет, Вінницький національний технічний університет, Український державний університет залізничного транспорту (м. Харків), Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка, Національний лісотехнічний університет України (м. Львів), Вісконсінський міжнародний університет (США) в Україні, НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».