Kharkiv 1Презентація демонстраційного компоненту програми EaP GREEN в Україні «Клуб ресурсоефективного та чистого виробництва» у Харківській області відбулась 29 вересня 2015 року у приміщенні Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Організаторами семінару виступили Центр ресурсоефективного та чистого виробництва, Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації та Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Презентацію почала вступною промовою директор Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Бєлова Людмила Олександрівна, також з вітальним словом виступив перший заступник директора Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації Денис Ткачов. Ігор Шилович, директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва (ЦРЕЧВ), розповів про діяльності ЮНІДО в Україні: досвід та основні досягнення Центру більш чистого виробництва у напрямку підвищення ресурсоефективності підприємств в Україні. Марія Цибка, національний координатор демонстраційного проекту програми «EaP GREEN» в Україні зробила презентацію за темою впровадження демонстраційного проекту з ресурсоефективного та більш чистого виробництва в рамках програми EaP GREEN в Україні. Іван Омельчук, куратор Клубів РЕЧВ в Україні, ознайомив присутніх з практичними та методологічними аспектами концепції Клубів ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні.

У другій частині семінару було проведене анкетування, за результатами якого деякі підприємства долучились до участі в «Клубі ресурсоефективного виробництва» Харківського регіону.

У результаті проведення семінару був налагоджений високій рівень комунікації між органами влади, представниками малих та середніх підприємств та проектом (EaP GREEN), були відібрані потенційні учасники Клубу ресурсоефективного виробництва в Харківсько регіону, розроблена стратегія спільних дій та календарний план проведення наступних зустрічей.

Програма українською мовою

Програма англійською мовою

Демонстраційний компонент "Ресурсоефективне та чисте виробництво" програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу», яка фінансується Європейським Союзом.