Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Консультативні діалоги «Ресурсоефективне та чисте виробництво для промислового сектору України»

Cons. dial. Kyiv 121 та 22 травня 2015 року в Торгово-промисловій палаті міста Вінниці та Залі Адміністративної Ради НТУУ «КПІ» (м. Київ) відбулися два консультативні діалоги «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ) для промислового сектору України», що проходили в рамках програми EaP GREEN та демонстраційного проекту ЮНІДО. Під час заходів учасники діалогів (представники міжнародних організацій, уряду, бізнесу, фінансових та громадських організацій, освіти) обговорювали способи адаптації та локалізації РЕЧВ в Україні для подальшого застосування та впровадження понять РЕЧВ до державних та бізнесових програм з питань захисту природних ресурсів та навколишнього середовища.

 

Спеціалісти з адаптації РЕЧВ в різних країнах Зінаїда Фадєєва (Університет Організації Об’єднаних Націй) та Томас Ліндквіст (Міжнародного інституту промислової екології та економіки) окреслили присутнім суть концепції більш чистого виробництва, його задачі та намітили напрями подальшого діалогу. За участі всіх залучених до заходу спеціалістів (а це загалом більше 60 представників різних сфер) було обговорено та узгоджено місцеву термінологію, яка буде застосовуватися для опису цілей, переваг, практик та принципів РЕЧВ. Також під час діалогів були вислухані думки щодо актуальності РЕЧВ на рівні держави, малих і середніх підприємств, а також механізми мотивації таких підприємств щодо підвищення ефективності використання ресурсів.

У вступному слові київського діалогу Петра Швагер (ЮНІДО) підкреслила, що РЕЧВ є перевіреним у всьому світі підходом для підвищення продуктивності виробництва та зниження впливу на навколишнє середовище промислових підприємств. Він має свої переваги для бізнесу, навколишнього середовища та клімату, економіки і суспільства в цілому, що підтверджується успішним досвідом впровадження РЕЧВ на декількох десятках підприємств України, починаючи з 2007 року.

Cons. dial. Kyiv 2Користуючись нагодою, представник ЮНІДО Петра Швагер, економічний радник Посла Республіки Словенія в Україні Тарас Притула та директор Центру РЕЧВ Ігор Шилович обмінялися схвальними думками щодо доцільності співпраці з метою «озеленення» української промисловості.

 

 

 

 

 

 


Завантажити програму заходу українською мовою

Завантажити програму заходу англійською мовою


EaP-partners-logo-f-7-2017a

Демонстраційний компонент "Ресурсоефективне та чисте виробництво" програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу», яка фінансується Європейським Союзом.


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи