Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Конференцію проведено Центром ресурсоефективного та чистого виробництва в рамках міжнародного проекту «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні» і демонстраційного проекту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» програми EaP GREEN.

Починаючи з 2013 року участь у проектах РЕЧВ взяли понад 100 підприємств України. Розроблені Центром технічні рішення та інновації дозволять цим підприємствам зекономити понад 20 000 тон сировини і матеріалів, 600 000 м3 води, 127 000 мВт*год енергії. Скорочення викидів парникових газів становить майже 30 000 т СО2. Найбільш вагомими є результати впровадження практик РЕЧВ на підприємствах металургійної, будівельної, металообробної, хімічної, харчової, агропромислової галузей.

Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ) – це екологічна стратегія,  спрямована на попередження негативного впливу на довкілля, підвищення ефективності промислового виробництва і зниження ризиків для людини.

Основні завдання конференції «Впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні»:

- поширення результатів впровадження РЕЧВ в Україні;

- підвищення обізнаності та усвідомлення можливостей і переваг РЕЧВ на національному та регіональному рівнях серед підприємств, урядових організацій та громадськості;

- залучення донорської підтримки і технічної допомоги до вирішення питань довкілля та розвитку зеленої промисловості з метою подальшої реалізації програм РЕЧВ в Україні.

«Україна розвиває свою економіку і шукає нові можливості експорту до Західної Європи, Європейського Союзу. І дуже важливо для України – увійти на цей ринок. Завдяки тому факту, що Україна буде здатна виробляти промислову продукцію з меншим використанням енергії, це посприяє розвитку експорту української промислової продукції до країн Західної Європи», - заявив заступник директора Швейцарського бюро співробітництва Ніколя Гігас. Уряд Швейцарської Конфедерації є одним з ключових донорів проекту в Україні.

Учасниками конференції «Впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні» також стали представники Мінекономрозвитку, Мінекології, органів місцевого самоврядування, неурядових організацій, фінансових інституцій, бізнес-асоціацій і промислових підприємств.

киев финал 4Киев финал


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи