Каталог Скачать ГДЗ по математике ГДЗ по геометрии
Скачать ГДЗ готовые домашние
Кращі підприємства
Кращі технології
Кращі спеціалісти

Своїм досвідом у питаннях охорони атмосферного повітря та методами контролю і скорочення викидів в атмосферу поділились представники:

  • Міністерства екології та природних ресурсів України (Управління екологічного моніторингу, аудиту та атмосферного повітря, Департамент кліматичної політики, Відділ поводження з відходами та небезпечними речовинами);
  • Державної екологічної інспекції України;
  • Київського Центру Промекології;
  • Українського інституту науково-технічної та економічної інформації МОН України;
  • Департамента систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку та ЖКГ України;
  • Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України;
  • Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління;
  • Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»;
  • промислових і науково-виробничих підприємств.

Відкрила форум Марія Цибка, національний координатор проекту EaPGreenв Україні, яка звернулася до присутніх з вітальним словом та подякою приймаючій стороні. Ганна Сєрова привітала гостей від імені Оргуського інформаційно-просвітницького центру та висловила упевненість в тому, що форуми, які організовуються в рамках проекту РЕЧВ міжнародної програми EaP GREEN, дають унікальну можливість зібрати під одним дахом представників багатьох зацікавлених у вирішенні певної проблеми сторін та сприяти їх ефективній співпраці.

У ході форуму було наголошено на тому, що майже 90 % забруднюючих речовин в атмосферне повітря скидається підприємствами металургійної, теплоенергетичної, цементної, вугільної та нафтогазовидобувної галузей. Тому виникає необхідність до заохочення таких виробництв використовувати сучасні методи та технології попередження забруднення повітря промисловими викидами і передову роль у цьому має відігравати держава. У розрізі цього питання учасники також говорили про особливості національного та європейського законодавства у сфері захисту атмосферного повітря (зокрема Директиви 2001/80/ЄС та 2010/75/ЄС Європейського Союзу), екологічний моніторинг та інспектування промислових підприємств.

Спікерами форуму, які представили змістовні презентації про сучасні проблеми підприємств щодо скорочення шкідливих викидів в навколишнє середовище, основи українського законодавства в галузі охорони повітря, особливості Закону України «Про охорону навколишнього природнього середовища»,необхідність скорочення викидів в атмосферу парникових газів, новий проект МЕПР та ЄС «Monitoring, reporting and verification» (MRV), сучасні технології попередження забруднення повітря викидами від промислових підприємств, інноваційні пріоритети на 2017-2021 роки були:

  1. В`ячеслав Биковець, Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України;
  2. Сергій Салата, начальник управління екологічного моніторингу, аудиту та атмосферного повітря МЕПР України;
  3. Ігор Подоляк, головний спеціаліст відділу атмосферного повітря МЕПР України;
  4. Ярослав Міхєєв, заступник начальника відділу реєстру та кліматичної звітності з Департаменту кліматичної політики МЕПР України;
  5. Олена Коцар, директор з інновацій ТОВ «Юнілос-Україна»;
  6. Тетяна Кваша з УкрІНТЕІ МОН України.

Після завершення основної частини форуму організатори запросили всіх учасників зробити перерву та приєднатися до кава-брейку, під час якого всі охочі змогли обмінятися корисними контактами, поспілкуватися в неформальній атмосфері та дати інтерв’ю модератору форуму та Експерту з інформаційного поширення РЕЧВ в Україні Катерині Романовій, щоб висловити свої враження та думки з приводу заходу.

16.04.22 Forum 5-2

Після перерви всі присутні перейшли до обговорення презентацій та дискусій на задану тематику. Олександр Клітко, координатор проектів сектору «Навколишнє середовище» Представництва Європейського Союзу в Україні, поділився з присутніми інформацією про міжнародні програми у сфері захисту атмосфери - Air Quality Governance, Clima East та EaP GREEN. Також в ході цієї частини, учасники традиційно ознайомились зі змістом публікації «Посібник для успішного бізнесу «Підходи та практики ресурсоефективного виробництва».

На завершення організатори форуму висловили всім учасникам вдячність за виявлений інтерес до тематики форуму, а також запросили приєднатися до роботи наступного заходу «РЕЧВ: ефективне використання матеріалів», який відбудеться наприкінці травня-початку червня поточного року. Для обов’язкової попередньої реєстрації необхідно звертатися за тел. (066) 720-91-80 або надіслати електронний лист на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Романова К.).


EaP-partners-logo-f-7-2017a

Демонстраційний компонент «Ресурсоефективне та чисте виробництво» програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу», яка фінансується Європейським Союзом.


Extension Joomla
Email:
Тема:
Текст:
Антиспам: Як називається "Червона планета"?
Форма обратной связи