Запрошуємо військовослужбовців на курси професійної перепідготовки за спеціальністю «Ресурсоенергоефективні технології»

norv

Київська міська інноваційна галузева організація роботодавців «Центр ресурсоефективного та чистого виробництва» запрошує військовослужбовців, звільнених в запас, учасників АТО та членів їх сімей на курси професійної перепідготовки за спеціальністю «Ресурсоенергоефективні технології».

Навчання проходить в рамках проекту «Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні» (проект «УКРАЇНА-НОРВЕГІЯ»).

НАВЧАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ!!!!

Учасником проекту можуть стати:

• кадрові військовослужбовці Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України, офіцери Служби безпеки України, Державної митної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, які мають вислугу не менше 10 років та були звільнені протягом останніх
    7 років;
  • громадяни України, які брали участь у Антитерористичній операції;
  • кадрові військовослужбовці, які підлягають звільненню в поточному році;
  • дорослі члени сімей даних категорій військовослужбовців.

Бажаною є наявність вищої або повної середньої технічної освіти.

Після закінчення курсів учасники отримають:

1. Спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії
  2. Сертифікат Університету NORD ( Норвегія)
  3. Свідоцтво про підвищення кваліфікації Центра РЕЧВ

Навчання відбуватиметься з 10 вересня до 15 грудня 2016 року у Національному технічному університеті України «КПІ» (м. Київ).

Учасником проекту може стати військовослужбовець Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, який має вислугу не менше 10 років і звільнений в запас протягом 7 років, що передують році участі в проекті. Також учасниками проекту можуть бути військовослужбовці, які підлягають звільненню у поточному році. Участь в проекті можуть приймати дорослі члени сімей вищезазначених категорій військовослужбовців. Щоб увійти до складу учасників проекту необхідно звернутися до представника проекту в регіоні.

Як стати учасником проекту?

Документи, необхідні для зарахування до складу учасників проекту:

1. Фотографія 3х4 - 1 шт.;
  2. Копія паспорта громадянина України (перша, друга сторінки, та сторінки з відміткою про реєстрацію);
  3. Для діючих військовослужбовців - довідка з частини про передбачуване звільнення;
  4. Для звільнених військовослужбовців - копія одного з документів, що підтверджують його приналежність до категорії військовослужбовця (військовий квиток, посвідчення Ветерана ВС, витяг з наказу про звільнення, довідка з військкомату);
  5. Для члена сім'ї (чоловік, дружина, дорослі діти) - копія одного з документів, що підтверджують належність до сім'ї військовослужбовця;
  6. Заява на ім'я організації або представника проекту "Україна - Норвегія" з проханням про зарахування кандидатом на участь у проекті "Україна - Норвегія".

Для реєстрації на навчання необхідно до 31 серпня 2016 року звернутися до:

• координатора проекту Новаківського Євгена Валерійовича

• координатора проекту Трача Ігоря Анатолійовича